Dveře

V naší nabídce najdete vchodové dveře, bezpečnostní dveře, interiérové dveře a zárubně

                                                                                                                                   

Firma BOULIT s.r.o působící na českém trhu již více než 13 let je tradičním českým výrobcem, který vyrábí speciální a interiérové dveře a zárubně. Své produkty nabízí v rámci sítě vlastních vzorových prodejen, stejně tak jako je dodává svým stálým odběratelům do všech regionů ČR. Společnost je schopna uspokojit jakýkoliv požadavek na výrobu dveří a zárubní v provedení CPL i HPL laminátu, případné nástřiku barvy RAL.


Hlavním produktem firmy Prima dveře jsou cenově velice příznivé a zároveň kvalitní vnitřní a vchodové dveře včetně zárubní a to jak foliovanané, nebo z CPL laminátu tak ze smrkového masivu. V případě interierových dveří se jedná v současné době o cenově nejatraktivnější nabídku na českém trhu v danném segmentu dveří. Tato moderní, nadčasová kolekce dveří, se výborně hodí do konceptu moderního bydlení a dokáže splnit i ty nejnáročnějsí požadavky zákazníka.nebo dubu.


Jsme autorizovaní obchodní zástupci společnosti CAG s.r.o., která vyrábí interiérové dveře v několika variantách (viz specifikace modelové řady). Ve všech modelových řadách jsou vyráběny dveře laminátové, fóliované a lakované (bílá nebo odstín dle vzorníku RAL). Všechny dveře mají kvalitní smrkový rám s výztuhami v rozích. Pro náročnější zákazníky dodáváme také dveře z masivní borovice nebo dubu.