Podlahy

Kompletní sortiment podlahovin včetně možnosti pokládky vybrané podlahy

                                                                                                                                   

Floor Forever je přední dovozce exkluzivních značek podlah, které Vydrží na celý život. Dováží jen ty nejkvalitnější podlahy ověřené tisíci náročných projektů. Veškeré produkty od Floor Forever jsou dostupné již dnes na skladě. Stačí si jen vybrat prodejce ve vašem městě a vyrazit na cestu.


Česká firma se sídlem ve Vsetíně. Patří k předním dodavatelům podlah na českém trhu a je partnerem mnohá významných tuzemských i mezinárodních společností. V jejím portfoliu je zastoupen veškerý výběr podlahovin.


Osvědčený dodavatel podlahových krytin dodávající vinylové podlahy atraktivních barev a formátů, zátěžové PVC moderních vzorů, plovoucí podlahy nebo dřevěné podlahy, které provoní Váš dům či byt.


Nabízí širokou škálu produktů včetně vinylových rolí, luxusních vinylových dílců, linolea, koberců a dřeva. Společnost Tarkett má zastoupení ve více než 100 zemích světa a ctí své závazky vůči společnosti a životnímu prostředí. Vytváří tak lidem na celém světě přátelské životní prostředí, které spojuje pohodu, zdraví, výkon a design.


Podlahová krytina FATRA patří mezi tradiční a vysoce kvalitní homogenní a heterogenní podlahy PVC, Využití této podlahové krytiny z PVC je velice různorodé od rodinných domů, přes komerční a prestižní provozy restaurací, hotelů a firem až po školní hygienické provozy nemocnic. Tam všude má FATRA již své místo.


Během 30 let působení na trhu podlahových krytin, od roku 1992, firma AVANTI postupně vyrostla v jednoho z nejvýznamnějších dovozců podlahových krytin do České republiky. Firma AVANTI vždy preferovala kvalitu před bezhlavou kvantitou. Firma se pyšní obzvláště bohatou nabídkou koberců či kobercových dílců.