Doplňky

Doplňky podlah

Dodáváme veškeré doplňky podlah jako soklové a obvodové lišty, přechodové lišty, schodové hrany, podložky pod podlahy a další doplňky českých i zahraničních výrobců.

Doplňky dveří

Veškerý sortiment dveří jako jsou kliky, samozavírače, kukátka, jmenovky, zámky, dveřní zámkové vložky, dveřní zarážky, madla, mušle k posuvným dveřím a další.

Společnost MP ve svém sortimentu vybírá ty nejlepší modely od renomovaných evropských výrobců. Při výběru sortimentu klade důraz na kvalitu, příznivé ceny a zároveň zajímavý design. Tato firma vstoupila český trh relativně nedávno v roce 2008. Za krátkou dobu se však stala uznávanou společností, která vyrábí kvalitní dveřní kování, kliky a doplňky ke dveřím.


AC-T servis, spol. s r.o.  Sortimentem je kvalitní dveřní a okenní kování vyráběné v zemích EU, dále pak doplňky ke dveřím (jako zarážky, kukátka, zavírače, stavěče, piktogramy, klepadla, mušle do posuvných dveří a jiné), hliníkové, plastové a dřevěné větrací mřížky, madlové systémy. Nabízíme široký sortiment krbového nářadí, košů na dřevo a krbových zástěn, a to jak v tradičním kovaném provedení, tak i moderní, v kombinaci nerez, sklo, dřevo.


RICHTER CZECH S. R. O. se zabývá dodávkou doplňků dveří tj. kování, zámků a cylindrických vložek. Zastupuje více zahraničních výrobců, od kterých do nabídky zařazují pouze takové výrobky, jež jsou schopny úspěšně konkurovat již zavedeným značkám na českém trhu. Při Vašem výběru se rozhodněte pro nás, rozhodnete se tak pro “Kvalitu za lepší cenu” !


Již více jak 27 let pro Vás ve spolupráci s předními evropskými výrobci vyvíjí kvalitní dveřní, okenní i bezpečnostní kování. Roku 2017 spojili síly s DÉMOS HOLDING a.s. Ve své činnosti se orientuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej. Jejich plusem je schopnost reagovat i na atypická přání zákazníků širokým spektrem designových modelů kování s důrazem na funkci a dlouhodobou životnost. 


Kořeny firmy Bela Most, této výlučně české společnosti, sahají do roku 1990. Z původní montážní firmy zabezpečovacích prvků vznikla nová obchodní společnost, jejíž sortiment byl tvořen převážně zbožím, které slouží k mechanickému zabezpečení objektů, tedy zámky a stavebním kováním. V roce 1992 získala tato firma, která se dokázala rychle adaptovat na tehdejší podmínky trhu, zastoupení pro severozápadní Čechy největších a nejvýznamnějších tuzemských výrobců na českém trhu, mezi něž patří FAB, KOMAS, HOBES, BRANO, ROSTEX, TOKOZ, TKZ Polná. Tento sortiment se postupně rozrůstal na veškeré železářské a zámečnické zboží, domácí potřeby, žebříky, lešení, nářadí a mnohé další.